StaR`s -||- Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SporT NewS

2 participanți

In jos

SporT NewS Empty SporT NewS

Mesaj  cuLoarE.xD Sam Feb 06, 2010 4:16 am

David Villa le-a aratat joi la antrenament colegilor sai de la Valencia de ce este cautat de toate echipele mari din lume. Acesta a castigat un concurs de dat gol din spatele portii.

Magia lui Villa a lovit din nou. Atacantul Spaniei i-a batut pe colegii sai, Pablo si Mata, intr-un concurs de dat gol din spatele portii.

Videoclipul pe www.sport.ro !!! lol! lol! lol!
cuLoarE.xD
cuLoarE.xD
Star MOD
Star MOD

Posts : 89
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 27
Location : Medgidia

http://stars.forumsmotion.com

Sus In jos

SporT NewS Empty SporT NewS

Mesaj  cuLoarE.xD Sam Feb 06, 2010 4:17 am

Cristi Chivu le-a aratat italienilor cicatricea monstru cu care a ramas dupa operatia suferita la cap luna trecuta. Gazzetta dello Sport a titrat astazi pe prima pagina: "A doua viata a lui Chivu" anuntand ca fundasul roman este gata sa revina.

"Dupa operatie, am vrut sa vad accidentarea la televizor. Sotia mea s-a speriat cand mi-a vazut cicatricea, s-a albit la fata. Mie nu mi-a fost deloc teama. Ma ingrozea doar gandul ca nu-mi pot vedea fetita." a spus Chivu in Gazzetta dello Sport, care i-a acordat astazi prima pagina.

Chivu le-a spus italienilor ca spera sa sa revina pe teren la finalul lunii martie, exact cand Inter va duce lupta cea mai grea in campionat si Liga Campionilor: "Sper sa ma intorc repede. La finele lui martie voi fi din nou pe gazon pentru a cuceri titlul si Liga Campionilor. Asa ca, Inter, iata-ma! Ia-ma si pe mine in calcul la obtinerea victoriilor!" a incheiat Chivu.


Imagini pe --==>> www.sport.ro
cuLoarE.xD
cuLoarE.xD
Star MOD
Star MOD

Posts : 89
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 27
Location : Medgidia

http://stars.forumsmotion.com

Sus In jos

SporT NewS Empty SporT NewS

Mesaj  cuLoarE.xD Sam Feb 06, 2010 4:18 am

Hypo, 11 victorii in fata Oltchimului in anii '90! Le batem astazi?
Hypo, 11 victorii in fata Oltchimului in anii '90! Le batem astazi?

A sosit ziua dreptatii pentru Oltchim Ramnicu Valcea, care incearca astazi sa razbune trecutul trist din meciurile cu Hypo Viena.

Detalii pe --==>> www.sport.ro
cuLoarE.xD
cuLoarE.xD
Star MOD
Star MOD

Posts : 89
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 27
Location : Medgidia

http://stars.forumsmotion.com

Sus In jos

SporT NewS Empty SporT NewS

Mesaj  cuLoarE.xD Sam Feb 06, 2010 4:19 am

Pepe Moreno a reusit sa isi rezolve problemele contractuale si va ajunge zilele urmatoare gratis la Steaua.

Stoichita a reusit sa-si acopere si postul pentru care nu avea nicio solutie. Cel de rezerva a lui Kapetanos. Pepe Moreno si-a rezolvat problemele si i-a anuntat pe sefii Stelei ca asteapta viza pentru Antalya. Columbianul va fi imprumutat pana in vara iar Steaua va avea si prima optiune de transfer. O super afacere, in conditiile in care jucatorul si-a rezolvat singur toate negocierile.

"America s-a inteles cu Independiente si ma lasa sa plec la Steaua fara niciun ban, deocamdata. Acum nu-mi ramane decat sa astept sa ma sune presedintele ca sa imi spuna ce sa fac mai departe. Mai trebuie doar sa-mi rezolv problemele cu viza si in doua-trei zile voi fi in sfarist in cantonament in Antalya." a spus Pepe Moreno in Prosport.

Atacantul columbian face orice ca sa ajunga la Steaua si nu este deranjat de salariul propus de Becali: 10.000 de euro pe luna. "Chiar nu ma intereseaza cat voi incasa la Steaua, sunt multumit cu 10.000 de euro pe luna. Dorinta mea este de a ajunge la Steaua este mult mai importanta decat pretentiile financiare." a mai spus Pepe.

"Vin sa ajut Steaua sa castige campionatul si sa evolueze in Champions League. M-am simtit bine la aceasta echipa si din acest motiv am decis sa ma intorc" - Pepe Moreno.
cuLoarE.xD
cuLoarE.xD
Star MOD
Star MOD

Posts : 89
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 27
Location : Medgidia

http://stars.forumsmotion.com

Sus In jos

SporT NewS Empty SporT NewS

Mesaj  cuLoarE.xD Sam Feb 06, 2010 4:20 am

Rapidistii l-au luat pe Gauracs fara ca acesta sa efectueze vizita medicala iar Nicolae Manea a descoperit ca acesta este accidentat.

Rapid s-a luptat saptamani bune pentru letonul Gauracs, acesta a ajuns alaturi de echipa in cantonamentul din Antalya, insa Manea nu se poate baza pe el. Antrenorul Giulestenilor a constatat cu stupoate ca atacantul sau are probleme medicale si nu poate tine pasul cu colegii de la Rapid. "Nu stiu ce e cu el. Nu poate sa se antreneze. A veni accidentat, sa vedem ce facem cu el" a declarat Manea in ProSport.

Gauracs a fost rezerva in ultimele meciuri ale lui Ventspils tocmai din cauza problemelor la unul dintre genunchi. Medicii i-au spus atunci ca are o pubalgie, remediul cel mai bun pentru aceasta fiind pauza. Totusi, iata ca problemele il urmaresc pe fotbalist in Romania, la Rapid, care putea afla usor de aceste lucruri. ProSport dezvaluie ca in graba lor pentru realizarea transferului, rapidistii au uitat sa ii faca obisnuita vizita medicala jucatorului.
cuLoarE.xD
cuLoarE.xD
Star MOD
Star MOD

Posts : 89
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 27
Location : Medgidia

http://stars.forumsmotion.com

Sus In jos

SporT NewS Empty TUDELA OUT

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:41 am

Tudela a parasit cantonamentul Stelei..
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

SporT NewS Empty Leonardo la Dinamo

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:42 am

Ramanerea lui Leondardo la Dinamo ar insemna ca Adrian Cristea sau Zicu vor pleca din Stefan cel Mare. Ambii jucatori au oferte de la cluburi din Este, iar acum Borcea pare dispus sa le dea drumul, insa doar in cazul in care Leondardo va convinge.

Omul venit din Olanda, de la Willem II s-a integrat deja printre fotbalistii lui Talnar. El s-a antrenat ieri si a reusit cateva faze spectacol cu Adrian Cristea. "Sunt tehnic, am viteza si dau centrari bune. Sper sa ma acomodez cat mai repede la Dinamo" a spus acesta jurnalistilor in Antalya.

Totusi, Cristi Borcea asteapta meciul de astazi cu ucrainenii de la Zakarpatia.

"Deocamadata suntem in discutii cu Leonardo. Nu este nimic parafat. Talnar este cel care va da verdictul." a declarat spartanul-sef pentru www.sport.ro.

Desi la meciul amical cu Slaven Belupo a plecat mai devreme, Borcea spune ca jucatorii s-au revansat si sunt pe un drum bun. "Mi-a placut la ultmul joc agresivitatea si capacitatea de efort care au avut-o jucatorii in ultimul meci amical. Jucatorii isi dau mai mult interesul, este diferenta foarte mare fata de tur. " a mai spus acesta.

Seful din Stefan cel Mare continua sa sustina ca nu vor mai pleca jucatori, insa Adrian Cristea este deja in negocieri cu TSKA Sofia. "Nu pleaca nimeni! Daca nu le-am dat drumul lui Marius Niculae si Pulhac pe oferte concrete si lui Andrei Cristea, nu vreau sa plece nimeni.

Daca erau probleme de bani vindeam jucatorii. Dinamo a fost singura echipa care a avut oferta de 2-3 jucatori." a incheiat Borcea.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

SporT NewS Empty Golurile Saptamanii

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:43 am

1: Miguel Núñez (Albacete)
2: Carlos Martins (Benfica)
3: Barry Bannan (Blackpool)
4: Marat Izmailov (Sporting)
5: Neymar (Santos)
6: Karim Benzema (Real Madrid)
7: Mariano González (FC Porto)
8: Boussoufa (Anderlecht)
9: Carlos Pinto (Desp. Chaves)
10: Stefano Okaka (AS Roma)


LE putati vota si viziona pe www.sport.ro
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

SporT NewS Empty Re: SporT NewS

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum