StaR`s -||- Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stiri Noi !!!

In jos

Stiri Noi  !!! Empty Stiri Noi !!!

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:57 am

O doctorita de la spitalul de psihiatrie Socola a fost la un pas sa fie linsata, chiar in camera de garda de un tanar. Ieseanul de 23 de ani era suparat ca medicul nu vrea sa ii interneze mama. Dupa ce s-a plimbat in voie prin spital, ca sa caute un pat liber, a spart usa cabinetului si a dat buzna peste doctorita.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

Stiri Noi  !!! Empty 3 Galateni au fost loviti cu securea

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:58 am

Securea si bautura nu fac casa buna, dar fac probleme seriose. Un barbat din Galati da cu subsemnatul la politie, dupa ce s-a crezut "Croitorasul cel viteaz". Ce-i drept nu a lovit sapte dintr-o lovitura, ci trei. Trei amici de pahar, pe care la plecarea din bar i-a "salutat" cu securea in cap. Doi dintre ei au ajuns la spital.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

Stiri Noi  !!! Empty Bil Gates al Macedoniei

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:58 am

Noul Bill Gates s-a nascut in Macedonia. Un copil de 9 ani din aceasta tara, este deja inginer de sistem. Pustiul da mai rar pe la scoala, pentru ca nu-i permite meseria. Iar, in curand, ar putea pleca in Statele Unite sa lucreze pentru Microsoft.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

Stiri Noi  !!! Empty Vadim Tudor suparat pe Sergiu Nicolaescu

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:59 am

Corneliu Vadim Tudor are un mare regret. Inca nu a fost lansat filmul al carui scenariu l-a scris chiar el. Ba mai mult, filmarile la aceasta productie nici macar nu au inceput, desi au trecut mai bine de sase ani de cand proiectul a fost aprobat de Centrul National de Cinematografie. Vina, spune Vadim, ii apartine regizorului Sergiu Nicolaescu.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

Stiri Noi  !!! Empty Mandria Japoniei: salamandra uriasa sau "hanzaki"

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 4:59 am

Japonia se mandreste cu cea mai mare specie de amfibie din lume: salamandra uriasa sau "hanzaki", dupa numele sau local. Ruda indepartata a broastelor, animalul masoara, la varsta adulta, nu mai putin de un metru si 70 de centimetri. Oamenii de stiinta il considera o "fosila vie", deoarece scheletul speciei a ramas practic neschimbat de 30 de milioane de ani, adica din vremea dinozaurilor. Un oras din vestul Japoniei gazduieste chiar un templu dedicat salamandrei uriase, in memoria unui exemplar amintit in legende, care ar fi avut lungimea de zece metri.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

Stiri Noi  !!! Empty Toyota, o masina cu probleme

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 5:00 am

Toyota nu a scapat nici pe departe de probleme. Un avocat american a depus o "plangere in nume colectiv", prin care acuza firma japoneza ca a ascuns sau minimalizat defectele de la pedala de acceleratie a masinilor sale. La actiunea juridica s-au alaturat deja sute de oameni care au suferit, in ultimii ani, accidente cu masini Toyota. Dar numarul posibilelor victime este mult mai mare.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

Stiri Noi  !!! Empty Fiica lui Cobain, fostul solist Nirvana, pe urmele tatalui sau

Mesaj  gHuTxWy Sam Feb 06, 2010 5:03 am

Frances Bean Cobain, fiica regretatului Kurt Cobain, isi va face, in curand, debutul in muzica. In varsta de 17 ani, Frances Bean va interpreta piesa "My Space", care va fi inclusa pe albumul de debut al grupului Evelyn Evelyn. Frances este fiica lui Courtney Love si a lui Kurt Cobain, solistul trupei Nirvana, care s-a sinucis in 1994. Nirvana a fost una dintre cele mai populare trupe americane de rock alternativ din anii '90, vanzand peste 60 de milioane de albume.
gHuTxWy
gHuTxWy
Admin

Posts : 57
Reputation : 0
Join date : 05/02/2010
Age : 26
Location : Medgidia

Sus In jos

Stiri Noi  !!! Empty Re: Stiri Noi !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum